Wakacje w GOK-u i Bibliotece 2019

Powiększ obraz

Zajęcia odbywały się w lipcu od wtorku do piątku w godzinach 10.00 – 13.00. W spotkaniach brały udział dzieci, młodzież, czasem także rodzice.

W programie zajęć były: zabawy, tańce integracyjne, elementy aerobiku, turnieje sportowe i sprawnościowe, działania plastyczne i kulinarne, a także spotkania z zaprzyjaźnionymi placówkami: MEDICENTRUM w Suwałkach, Biblioteka Publiczna w Wiżajnach, Państwowa Inspekcja Pracy w Suwałkach. Wycieczka integracyjna dla uczestników: zajęcia w Parku Technologicznym w Suwałkach, wizyta w smykałce (Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach), obejrzenie nowej wersji filmu „Król Lew” w 3D.

Podczas zajęć uczestnicy otrzymali napoje, słodycze oraz lody, które zapewnili sponsorzy. Na pożegnanie każdy uczestnik otrzymał drobną nagrodę.