20 maja w Szkole Podstawowej w Słobódce, gmina Szypliszki, odbył się
XXI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Zdrowotnej i Ekologicznej GRUNT TO ZDROWIE.
Nasi soliści wskoczyli na podium konkursu mocno akcentując swoje umiejętności wokalne.
Oto laureaci:
kat. przedszkole
Emilia Kupszta- wyróżnienie za „Ogórek wąsaty”
kat. I – III
Milena Lutyńska 2 miejsce za „Słońce najlepsze jest na świecie”





