Podium dla Szeszupiaków- GRUNT TO ZDROWIE 2026

20 maja w Szkole Podstawowej w Słobódce, gmina Szypliszki, odbył się

XXI Międzyszkolny Konkurs Piosenki Zdrowotnej i Ekologicznej GRUNT TO ZDROWIE.

Nasi soliści wskoczyli na podium konkursu mocno akcentując swoje umiejętności wokalne.

Oto laureaci:

kat. przedszkole

Emilia Kupszta- wyróżnienie za „Ogórek wąsaty”

kat. I – III

Milena Lutyńska 2 miejsce za „Słońce najlepsze jest na świecie”

 

Wojciech Racis wyróżnienie za „Słodki rock and roll”

kat. IV – VI

Gabriel Racis 1 miejsce za „Pięknie żyć”

Maja Kupszta 2 miejsce za „Moda na zdrowie”

Gabriel Jastrzębski 3 miejsce za „Tacy młodzi”

Gratulacje wykonawcom i instruktorowi!