11 maja 2026 r. w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyła się jubileuszowa edycja
konkursu wokalnego ŚWIETLIK 2026.
Nasz ośrodek reprezentowali następujący członkowie zespołu Szeszupiaki:
Wojciech Racis, Katarzyna Brezgieł, Milena Lutyńska,
Maja Kupszta, Amlia Murawska, Gabriel Racis.
Oto laureaci:
GRATULACJE MŁODYM WYKONAWCOM.
Opieka artystyczna st. instruktor GOK p. Beata M. Szyszko- Anzulewicz


