SUKCESY SZESZUPIAKÓW- ŚWIETLIK W SUWAŁKACH

11 maja 2026 r. w Suwalskim Ośrodku Kultury odbyła się jubileuszowa edycja

konkursu wokalnego  ŚWIETLIK 2026.

Nasz ośrodek reprezentowali następujący członkowie zespołu Szeszupiaki:

Wojciech Racis, Katarzyna Brezgieł, Milena Lutyńska,

Maja Kupszta, Amlia Murawska, Gabriel Racis.

Oto laureaci:


GRATULACJE MŁODYM WYKONAWCOM.

Opieka artystyczna st. instruktor GOK p. Beata M. Szyszko- Anzulewicz