Wakacje w Bibliotece 2018

Powiększ obraz

Od dnia 17.07 do 20.07.2018.r w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyły się zajęcia dla dzieci.

Na jednych z pierwszych zajęć dzieci zajęły się rozwiązywaniem zadań na podstawie książki „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek czterech prawych i sześciu lewych”, której fragmenty przeczytała Pani Katarzyna Grajżul.

Naszą Bibliotekę odwiedziła również Pani z Państwowej Inspekcji Pracy, która opowiedziała dzieciom o tym jak zachować bezpieczeństwo nad wodą oraz w gospodarstwie.

Warsztaty zakończyliśmy nocowaniem w Bibliotece. Nasze nocowanie rozpoczęliśmy od grilla  ” W Dolinie przygód nad Szeszupą”, po którym przeszliśmy do budynku  GOK-u. Wieczorem przybyli do nas  Ratownicy z Pogotowia Ratunkowego, którzy zaprezentowali podstawowe techniki pierwszej pomocy. Zebrani z  wielką chęcią uczestniczyli w zajęciach, odpowiadali na pytania zadawane przez ratowników.

Na dobranoc dzieci usłyszały dalsze fragmenty  przygód niesamowitych skarpetek i smacznie zasnęły.