IV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIOSENKI BEZ GRANIC GOLDEN VOICE 2021- I wyróżnienie dla AGATY OBUCHOWSKIEJ

 

SUKCES PODOPIECZNEJ INSTRUKTORA MUZYCZNEGO GOK-u, p. Beaty M. Szyszko- Anzulewicz.

Agata Obuchowska rozwija swój talent wokalny pod kierunkiem instruktora GOK-u. Wcześniej, z dużymi sukcesami, reprezentowała szkołę w Rutce- Tartak. Od stycznia 2020 roku dołączyła do zespołu dziecięco- młodzieżowego SZESZUPIAKI, w którym wzbogaca swój warsztat wokalny, kształci techniki wokalne, doskonali dykcję, właściwy oddech i prezencję sceniczną.

W listopadzie 2020 roku zdobyła I nagrodę podczas XV PRZYGRANICZNEJ PARADY PIOSENEK PATRIOTYCZNYCH w Rutce- Tartak, a także wyróżnienie w Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Białymstoku. W styczniu, śpiewając dwie kolędy w tercecie z Darią i Kordianem Anzulewicz, dostała się do etapu finałowego. W lutym 2021 roku zajęła I miejsce w Suwalskiej Drodze do Gwiazd. Marzec przyniósł wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie DZIECIOPIEWY 2021  w Legnicy. W kwietniu otrzymała pierwsze wyróżnienie w Jędrzejowie, podczas IV MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU PIOSENKI BEZ GRANIC GOLDEN VOICE 2021.

W rozwoju artystycznym bardzo wspiera ją obdarzona pięknym sopranem mama, która śpiewa w zespole SZESZUPA reaktywowanym w lutym 2020 roku. Trzymamy kciuki za Agatkę i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz