Dzień Seniora

21 października w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się Bal Seniora.  Spotkanie rozpoczęło się o 16.00 gościnnym występem grupy teatralnej ze Stowarzyszenia „Seniorzy z pasją Horyzont”. Później naszym gościom zaprezentowali się  seniorzy z grupy tanecznej Diament. Po występach artystycznych przyszedł czas na  pyszny obiad przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich ze Smolnik FESTNE GOSPODYNI.  Mieliśmy też wielką przyjemność wysłuchać opowieści o historii i języku naszego regionu  z ust gawędziarza,  poety i autora wielu książek o tematyce regionalnej- Pana Jana Bacewicza. Następnie czas Seniorom umiały nasze zespoły – Szeszupiaki i Szeszupa. Był czas na wspólne tańce, konkursy i rozmowy. Serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów znów za rok.